• %100 TÜRK SERMAYELİ

  Bilgisayar Teknolojileri Üreticisiyiz

 • MARKAMIZ QUADRO İLE

  Bilgisayar Sistemleri, Donanımları ve Akıllı Teknolojiler Üretiyoruz

 • YURT DIŞI OFİSLERİMİZlE HİZMETİNİZDEYİZ

  Teknolojiyi Yerinde İzliyor
  Ürün ve Çözümler Geliştiriyoruz

Hakkımızda

Akıllı Teknolojiler
Akılcı Çözümler


Tesla Teknoloji, Quadro markası ile Desktop PC, All In One PC, Mini PC, Tablet PC, Akıllı Saat, Ateş Ölçer vb giyilebilir teknoloji gruplarında üretim yapan yerli bir teknoloji üreticisidir.

Markamız

Bir Tesla Teknoloji markası olan Quadro 2011 yılında tescillenerek hızla büyümüş bugün bilgisayardan, donanıma, giyilebilir teknoloji ürünlerine kadar birçok ürün grubu ile pazarda kendine yer edinmiştir.

Ürün Grupları

İlk yola çıktığında piyasadaki diğer markalardan farklı olarak Quadro markasısının adını söktörde duyulmasını sağlayan "Akıllı" Masaüstü Bilgisayar Sistemleri üreten bir marka iken ilerleyen süreçte Tabletten All in One PC'lere, Bilgisayar Donanımlarından Akıllı Giyilebilir Teknolojilere kadar bir çok ürün grubunda kendi markasıyla pazarda yer almaktadır.

Satış Sonrası Destek

Quadro markası altındaki tüm ürünler üreticisi olan Tesla Teknoloji güvencesi altındadır. Garanti sürecinde ve sonrasında da profesyonel kadrosu ile Tesla Teknoloji Türkiye'nin dört bir yanına çözüm sunmaktadır.

TESLA ÜRÜN GRUPLARI


Tesla Teknoloji Türkiye merkezli ve %100 Türk sermayeli bir teknoloji firmasıdır. Türkiye merkezli olmasının yanında teknolojiyi sadece Türkiye'den değil bir çok konuda merkez üssü olan Çin'den de takip eden firmamızın bu ülkede de teknoloji ve piyasa takibi ile arge amaçlı yatırım yaptığı, karşılıklı koordinasyon içinde ürün geliştirdiği ofisleri bulunmaktadır
Quadro markası ile direkt üretimi tamamlanmış ürünlerini yurt dışından getirmesinin yanında yine bu ürünleri oluşturan kendi markası altındaki çeşitli donanımları da Türkiye getirerek, hem piyasaya birer donanım olarak sunmakta hem de piyasa talepleri doğrultusunda bunlarla yeni ve farklı ürünler geliştirerek Quadro markası ve güvencesi ile kullanıcılarla buluşturmaktadır.

 • DESKTOP PC

  Ev, Oyun, Ofis Bilgisayarları ile özellikle büyük işletmelerce tercih edilen Workstationlar bu kategori altında sıralanabilir.

 • ALL IN ONE PC

  "Dokunmatik" ve "Standar" olarak ikiye ayrılmakla birlikte bu sınıflarda Standart, Pivot, VESA'lı ve Gaming gibi her ihtiyaca yönelik farklı kategorilerde çok farklı alternatiflerde ürünler bu grupta yer alır.

 • MİNİ PC

  Avuçlarınıza sığacak kadar küçük hatta USB bellek boyutlarında bile olabilen ama standart bir masaüstü bilgisayar kadar yetenekli TV, Projeksiyon, Digital Signage gibi konularda idael çözümler sunan bir ürün grubudur.

 • OPC PC

  Endüstriyel sistemlerde güvenli bilgi alışverişini sağlayan, genişletilebilir sistemlerdir.Küçük boyutlu, genel olarak metal malzemden üretilir ve zorlu koşullara dayanıklı bir ürün sınıfıdır.

 • ENDÜSTRİYEL PC

  Daha çok endüstriyel aygıtlara birlikte kullanılır. Yüksek ısı, titreşim ve darbe gibi ağır koşullara dayanıklıdır. Tamamen metal olmakla birlikte küçük vehafif olması ayrı bir avantajıdır

 • THINCLIENT

  "Aptal Terminal" olarak da adlandırılırlar; Database ve zihinsel olarak bir ana makinaya bağlı çalışırlar. Daha çok Mini PC kategorisin de değerlendirilmekle birlikte farklı ATX versiyonları da mevcuttur.

 

 • TABLET PC

  Elde mobilize rahatlığı ve kullanışlılığı açısından özellikle iş hayatında, hizmet sektöründe kullanılmakla birlikte ev kullanıcıları arasında da sıklıkla tercih edilen tablet PC'ler uzun süredir Quadro'nun ürün yelpazesi içerisindeyer almaktadır.

 • Anakartlar

  Tesla Teknoloji ürettiği sistemlerde kendi markası olan Quadro marka anakartları kullanır. Aynı zamanda bu anakartları bir çok büyük tedarikçi üzerinden iç piyasaya sadece donanım olarak da pazarlar. Kendi sistemlerini kendi markalı donanımları ile üretiyor olması, kullanıcıların olası donanımsal sorunlarında hızlı çözüm sunulması açısından da Quadro'yu bir adım daha öne çıkarır.

 • EKRAN KARTLARI

  Tesla Teknoloji, sadece anakart değil, aynı zamanda kendi markası olan Quadro Ekran Kartlarını da masaüstü bilgisayar sistemlerinde kullanır ve standart + low profile gibi farklı standartlardaki birçok segmentteki bu kartlarını kendi markasıile satışa da sunar. Tesla Teknoloji, Türkiye'de kendi bilgisayar sistemlerini kendi markalı donanımları ile üreten nadir markalardan biridir.

 • GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİLER

  Quadro giyilebilir teknolojiler alanında Samsung gibi global bir marka ile aynı anda Akıllı Saat piyasasında rekabete girmiş bir markadır.Akıllı saatlerle başlayan macerasında bu ürün grubunu çeşitlendirmesinin yanında, akıllı gözlükler, akıllı ateş ölçer, akıllı yüzük gibi farklı ürün gruplarını da ürün yalpazesine eklemiş ve sektörde geniş yankı uyandırmıştır.

Tanıtım Videosu
Video sunumumuza göz atın

DİĞER FAALİYETLERİMİZ

Firmamız tamamen kendi markası Quadro odaklı ürün ve hizmetler üretmektedir. Bu kapsamda farklı ürün gruplarında üretim yaparak piyasaya sunmakta vesunduğu bu ürünlerin de servis destek hizmetlerini bizzat kendisi vermektedir.

GALERİ


Aşağıdaki ürün ve içeriklerle ilgili detaylı bilgi almak için
marka sayfamız
www.quadrocomputer.com 'u
ziyaret edebilirsiniz.

İLETİŞİM


Bizimle herhangi bir konuda bilgi almak, talepte bulunmak ya da fikrinizi paylaşmak için info@teslateknoloji.com mail adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Maillerinize mesai saatlerimiz içerisinde en geç bir kaç saate kadar dönüş yapılmaktadır. Bize sadece mail ile değil sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN


Yeniliklerimizden haberdar olmak, bizden herhangi bir konuda talepte bulunmak, bilgi almak ya da fikrinizi paylaşmak için aşağıdaki resmi "kurumsal" ve "marka" sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir, bizimle iletişime de geçebilirsiniz.